درباره ی ما

درباره ی ما

آرمنیان کامپیوتر در سال 1388 با گردهم آوری مهندسین مجرب و با تجربه با هدف مشاوره ، طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری و مخابراتی ، تهیه و تأمین تجهیزات سخت افزاری و انجام پروژه های مختلف نرم افزاری و IT تاسیس گردید.

این شرکت قصد دارد با جمع آوری و یکپارچه سازی دانش داخلی و تکنولوژی روز دنیا( از قبیل مجازی سازی ، انواع سرورها ، نظارت تصویری پیشرفته ، تامین امنیت شبکه در سطوح مختلف ، طراحی وبسایت در کمترین زمان ممکن) سهمی از رشد بومی سازی و کارآفرینی در زمینه های مختلف مخابراتی و فن آوری IT در کشور عزیزمان "ایران" ایفا نمایند.

نگاه این شرکت به آینده تکنولوژی همگام بودن با روند رو به رشد آن است ، ما در تلاشیم علیرغم راه اندازی سرویس های جدید برای سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی ، در کاهش هزینه ها و بروزرسانی سیستم های قدیمی خدمتی در جهت رشد فناوری انجام داده باشیم.

هدف ما از بکارگیری فناوری های مختلف ، ارائه پکیج کاملی از خدمات ، جهت برآورده شدن کلیه نیازهای یک مجموعه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.

همچنان که طی کسب تجربه در سال های اخیر تمایل مشتریان جهت برون سپاری وظایف به یک مجموعه واحد را بیشتر از خود نشان داده وبدین جهت مشکلات مربوط به تعدد پیمانکاران و مجریان را از میان برداشته و به کیفیت اجرای یک پروژه کمک می نمایند.

به اشتراک گذاری :